1.Farmasi Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir? 

  • Kişisel ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alabilirsiniz.
  • Yapmış olduğunuz satışlardan %30 satış karı elde edersiniz.
  • Farmasinin sunduğu indirimli kampanyalı ürünlerden faydalanırsınız.
  • Yapmış olduğunuz satışlara göre hediyeler kazanırsınız.
  • Etrafınizdaki arkadaşlarınızı,akrabalarınızı üye yapabilir, yapmış olduğunuz üyelerin  gurup satişlarinizdan  %3 den başlayan ve %22 varan primlere ulaşabilirsiniz. Farmaside Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyerek sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz ve Güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.
  • Hem Sosyalleşin hem Güzelleşin.

2.Farmasiye Kimler Üye Olabilir?

18. Yaşından gün almış Bay ve Bayan her Türk vatandaşı, Farmasi üyesi olabilir.

3.Farmaside Üye Kaydı Yapabilirmiyim?

Farmasi üyelik formumuzu doldurduktan sonra telefonunuza gelecek olan şifrenizle kendi sayfanızdan giriş yapıp,alt ekibinize üye kaydı yapabilirsiniz.Kendi ekibinizi kurun ve alt ekibinize eklenecek kişi sayısı çoğunluğundan daha çok kazançlar elde edebilirsiniz.

4.Farmaside her ay sipariş verme zorunluluğu var mıdır?

Farmasi de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Farmasiye kayıt olduğunuz 6 ay boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz otomatik olarak düşer.

5.Farmasi Hangi Kargoyla Çalışıyor?

Farmasi Aras kargoyla çalışıyor.

6.Farmaside Kargo Ücreti Varmıdır?

Farmaside 100 tl ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücreti yoktur. 100 tl  Altındaki siparişlerinizde 8.99 kargo ücreti uygulanır.Karşılığında Farmasi hediye ürün gönderir.Bu şekilde kargo ücreti ödemezsiniz.

7.Farmasi İle Nasıl Kazanç Sağlarım?

Farmasi temsilcisi formunu doldurduğunuz da kişisel ihtiyaçlarınızı %30 daha indirimli alırsınız. Arkadaş ve sosyal çevrenize satışlarınızda %30 satış karı elde edersiniz.İndirimli ürünler birbirinden güzel hediyeler kazanırsınız.Farmasiden daha çok para kazanmak istiyorum diyorsanız, çevrenizdekilere üyelik teklif ederek alt ekibinizi oluşturursunuz. Üyeleriniz ve üyelerinizin üyeleri ile toplamdaki satiş cironuz ne kadar yüksek olursa o kadar daha çok para kazanırsınız. Kazanç sınırı yoktur. Farmaside ki kazancınızın sınırını siz belirlersiniz.

8.Sipariş Teslim Süresi Ne Kadardır?

Farmasi internet üzerinden siparişinizi verdikten sonra 2 veya 3 gün içerisinde, Aras Kargo ile güvenilir bir şekilde ürünleriniz kapınızda olur.

9.Farmasi Ürünleri Nasıl Testlerden Geçiyor?

Farmasi ürünleri deneyimli kimyagerler tarafından donanımlı bir şekilde, özel laboratuvarlarda  hijyenik bir şekilde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

10.Farmasi Ürünleri Raf Ömrü Ne Kadardır?

Farmasi ürünleri günlük üretildikleri için raf ömrü 36 ay yani 3 yıldır.

11.Farmasi Ürün Gurupları Nelerdir?Renkli kozmetik,kişisel bakım,temizlik ürünleri,gıda takviyeleri,ıslak mendil gurubu,cilt bakım ürünleri.

12.Farmasi Ürünlerinin Sağlık Bakanlığı Onayı Varmıdır?

Farmasi ürünlerinin sağlık bakanlığı belgesi vardır. Sağlık bakanlığı tarafından Farmasi fabrikamız her ay kontrol edilmektedir.

13.Farmasi Ürünlerinin Helâllık Belgesi Varmıdır?

Farmasi ürünlerinin Helâllık belgesi vardır.Helal derneği yürütme kurulu Konya Selçuklu Ünüversitesi Prof: Dr.Mehmet Aydın,Prof: Dr.Ümit Gürbüz,Prof: Dr.Mustafa Karakaya Helallik belgemizin testlerini yapmışlardır.

14.Farmasi Kaç Yaşında?

Farmasi 65 Yaşında 5 Kıtada 121 Ülkeye ihracat yaparak 360 milyona ulaşmaktadır.

15.Farmasi Ürün İade Garantisi Varmıdır?

Farmasi ürünlerin ürün iade garantisi vardır.Ürün İade Prosedürü;Farmasi’nin Garanti Prensipleri:Farmasi garantisi bütün Farmasi ürünlerini kapsar.4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince bir ürünümüzden memnun kalmadığınız takdirde ürünün tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade prosedürümüz çercevesinde iade edebilirsiniz.Tüm Farmasi Danışmanları ve Müşterileri ürünümüzden memnun kalmadığı takdirde ürünleri iade etme hakkına sahiptir. Danışmanlar, Farmasi’nin garanti prensipleri hakkında Müşteriye bilgi vermekle yükümlüdür. Farmasi’nin garanti prensiplerinin uygun ve doğru biçimde uygulanması, Farmasi ürünlerinin Müşteriler tarafından tercih edilmesini sağlayacak önemli bir kaynaktır.

16.Satın Alınan Ürün En Geç Ne Zamana Kadar İade Edilebilir?

İade kabul süresi; ürünün teslim tarihinden itibaren 7 gündür.

17.İade Talebinizin Kabulü ve İşlemlerinizin Doğru Yapılabilmesi İçin Dikkat Edilecek Hususlar 

  • Faturadaki ürün iade bilgileri kısmı tam ve okunaklı şekilde doldurulmalıdır. Fatura mutlaka imzalanmalıdır.
  • İmzalı fatura ve ürünler birlikte gönderilmelidir.
  • Fatura üzerinde işlem isteği mutlaka işaretlenmelidir. İşaretlenmediği durumlarda işlem ürün bedelinin bir sonraki faturadan düşülmesi şeklinde yapılacaktır.
  • İmzasız gelen faturalar işleme alınmayacaktır.

18.İade Hangi Durumlarda Kabul Edilemez

Teslim tarihinden itibaren 7 gün geçtiyse,Ürün bedelinin hediyesi gönderilmediyse (Bedava ürün promosyonları, aksesuar hediyeleri, temsilci program hediyeleri vb)

19.Ürün Değişimi Hangi Durumlarda Yapılabilinir?

Ürün değişimi sadece ürünün hasarlı ve kusurlu olması durumunda yapılabilir. Sipariş edilen ürünün aynı fiyat ve katagoride olsa dahi başka bir ürünle değişimi kabul edilemez.(Renk değişikliği talepleri) Böyle bir talepte bulunulması halinde, işlem, ürün bedelinin bir sonraki faturadan düşülmesi şeklinde yapılacaktır.

20.Farmasi Ürünleri Bitkisel mi?

Farmasi ürünleri bitkisel  özlerinden üretilir.

21.Farmaside Sponsor Değişikliği Varmıdır?

Farmaside sponsor değişikliği yoktur. Sponsorunuzu değiştırmek istıyorsanız 6 ay üst üste sipariş vermediğiniz taktirde üyeliğiniz düşer.

22.Farmasi Kayıt Şartı:

%18 ve %22 Sanal Müdürler 1 Aktif kayıt 130 tl puan olması gerekir.

%22 Direktör ve üst seviyede olanlar 2 Aktif kayıt yapma zorunlulukları vardır.

Yapılan yeni kayıt eski tarihte kayıt olmuş hiç aktif olmamış olsa bile hangi ayda aktif olursa o ay geçerli olacaktır.

Daha önceden kayıt olmuş 6 ay sipariş vermemiş kaydı düşmüş Askı kayıt tan130 tl puanlık sipariş verdiğinde aktif kayıt sayılır.

Ay içerisinde fazla kayıt yaparsanız bir sonraki aya aktarılmayacaktır.

Farmasi de aktiflik şartını yerine getirmeyen Lider Müdür ve Direktörlerimiz pirimleri devir olmayacaktır. Prim ödemeleri yapılmamaktadır.

23.Farmasi Katalok Şartı:

%15 Seviye 25 Katalog

%18 Seviye 50 Katalog

%22 Seviye (Sanal) ve Müdür Seviye 100 Katalog

%% Direktör ve üstü 150 katalog

24.Farmasi Ödeme Şekilleri Nelerdir?

Farmasi Kredi Kartı ile ödeme?

Kişisel sayfanız üzerinden kredi kart ödeme butonuna tıklayarak Güvenilir bir şekilde kredi kart bilgilerinizi girerek siparişinizi onaylayabilir siniz.Kredi kart bilgileriniz sistemimiz üzerinden otomatik bir şekilde silinecektir.

Farmasi Kapıda ödeme?

Kişisel sayfanız üzerinden kapıda ödeme butonuna tıklayarak kapıda ödemeyi seçerek sipariş tutarını 2 veya 3 gün içinde gelen Aras kargoya ödemenizi yapıp ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Farmasi Havale yoluyla ödeme?

Farmasi kişisel sayfanıza üzerinden Havale yolu ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi onaylarsınız.

Verilen sipariş nosunu not alıp havale ödemelerinizi anlaşmalı Bankalarımız İş Bankası ve Akbank tarafından yapabilirsiniz.

Ödemenizi yaparken mutlaka..!

Danışman Numarası

TC kimlik numarası

Sipariş nosu

Dekonta yazılmalıdır.

Havale ödemelerinizi internet bankacılıktanda yapabilirsiniz.

Farmasi, web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde anlaşmalı olduğu bankalar tarafından Sanal POS ile sizlere güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır.

İnternet üzerinden verilen siparişlerde danışmanın kredi kartı bilgileri güvenlik açısından sisteme kayıt edilmez, danışman her sipariş girişinde kredi kart bilgilerini girmek durumundadır.

Günümüzde elektronik ödeme sistemleri son derece karmaşık şifreleme ve güvenlik algoritmalarını standart olarak kullanılmaktadır.

İnternet üzerinde yapılan kredi kartı işlemlerinin güvenliği Premium SSL veya SET adı verilen güvenli şifreleme teknikleri ile  sağlanır.

Premium SSL güvenlik sertifikası ile alışverişlerinizi gerçekten Farmasi de yaptığınızı belgelemektedir.

Farmasi web sitesinde yer alan kişisel bilgileri, kart numarası ve şifreleri bilgilerini kayıt etmez.

Saygılarımızla,