Farmasi yeni üyelik 2020

Farmasi yeni üyelik 2020 yılı şartları hakkında bu yazımızda bilgilendirme yapacağız. Farmasi yeni üyelik süreci %100 ücretsizdir. Farmasi yeni üyelik işlemleri sırasında kayıt ücreti ödemezsiniz, düzenli sipariş vermek veya satış yapmak gibi zorunluluklarınız da yoktur. 6 ay boyunca sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz otomatik olarak sonlanır. Tekrar farmsi yeni üyelik isterseniz ertesi gün yeniden üye olabilirsiniz.

farmasi yeni üyelik
farmasi yeni üyelik

Farmasi yeni üyelik hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Öte yandan Farmasi yeni üye olmanın size sağladığı pek çok avantaj mevcuttur. Üye olduğunuz andan itibaren Farmasi ürünlerini size sunulan indirimler ile satın alma imkanına sahip olursunuz. Böylece;

  • İsterseniz sadece kendi kozmetik, parfüm gibi ihtiyaçlarınızı karşılarken tasarruf edebilirsiniz ya da isterseniz indirimli olarak aldığınız ürünleri Farmasi satış fiyatları ile satarak satış geliri elde edebilirsiniz.
  • İsterseniz kendinize bağlı üye kayıtları yaparak kuracağınız satış ekibiniz ile her ay düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz, üst seviye basamaklarına hızlıca tırmanabilirsiniz.

Size sunulan kazanç imkanları sadece bunlarla sınırlı değil. Farmasi yeni üyelik işlemlerinden sonra Direktör seviyesine ulaştığınızda ise nakit ödül kazanabilirsiniz. Kazanç imkanları ile ilgili detayları sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

farmasi yeni üyelik hediyeleri
farmasi yeni üyelik hediyeleri

Kendi işinizin sahibi olmak, ek gelir elde etmek, aile bütçenize katkı yapmak.. Amacınız ne olursa olsun tek yapmanız gereken bugün başlamak! Bunun için de aşağıda yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Farmasi yeni üyelik hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Farmasi yeni üye kimler olabilir?

18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı üye olabilir. Türkiyede oturma izni bulunan Azerbeycan, Türkmenistan veya diğer tüm ülke vatandaşları da üye olabilirler.

farmasi yeni üyelik şartları
farmasi yeni üyelik şartları
Her ay sipariş vermek zorunda mıyım?

Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz sıklıklarla sipariş verebilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsiz bir süreçtir.

Üyeliğimi sonlandırmak istersem?

6 ay boyunca herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır.

Farmasi yeni üyelik ile sunulan avantajlar nelerdir?

Farmasi yeni üyelik kaydı yaptığınızda Hoş geldiniz programından yararlanmaya hak kazanırsınız. Hoş geldiniz programının içeriği belirli aralıklarla yenilenmektedir. Farmasi yeni kayıt başlangıç paketi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Farmasi yeni üye olduktan sonra nasıl sipariş vereceğim?

Üyelik kaydınızın ardından tüm ürünleri özel fiyatlar ile almaya hak kazanırsınız. Farmasi girişim girişi nasıl yapılır sayfamızdan bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Siparişlerimin ödemesini nasıl yapacağım?

Siparişinizi oluştururken kredi kartı ile, siparişleriniz geldiğinde kapıda kredi kartı ile yada nakit ödeme yapabilirsiniz.

Farmasi yeni üyelik hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Farmasi yeni üyelik işlemleri için hangi bilgiler gerekmektedir?

Farmasi yeni üyelik yaptırmak isteyen kişiler internet sitemiz üzerinden yeni üyelik yaptırabilirler. Bunun için site içindeki formlarımız yardımıyla bilgilerini bırakabilir veya sağ altta bulunan canlı destek ekranından bilgi alabilirsiniz. İsterseniz canlı destek ekranımıza telefon numaranızı bırakabilirsiniz, yetkili arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Başvurudan sonra verilen ilk siparişte üyelik işlemi onaylanmış olacaktır. Üyelik için gerekli bilgiler içerisinde; Ad, soyad, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası, cep telefonu gibi standartlar bilgiler internet sitesi üzerinden girilmektedir.

Ayrıca ürünlerin kargoyla gönderileceği açık adreste belirtilmesi gereken zorunlu bilgiler arasında bulunmaktadır. Farmasi yeni üyelik yaptırıldıktan sonra her ay sürekli olarak sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca 6 ay boyunca aralıksız sipariş vermeyen kişilerin üyeliği düşürülmektedir.

Farmasi yeni üyelik Avantajlarından Yararlanmak İçin Bir Satış Kotası Bulunmakta mıdır?

Kozmetik alanında kendisine ve çevresindeki insanlara farmasi ürünleri alan kişiler, avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanmaktadır. Alışveriş yapan kişiler kampanyalar sayesinde farmasi danışmanlığı yapma imkanına sahip olmaktadır. Her ay aldıkları ürün miktarı ve fiyatına göre bir birinden ayrı ekonomik ayrıcalıklardan yararlanmaktadır.

Farmasi avantajları kapsamında alınan ürünlerin fiyatları ve indirimler farmasi tarafından belirlenmektedir. Üyeler için oldukça kazançlı olan bu indirimlerden yararlanmak için ürünlerden satın almak yeterli olmaktadır. Her ne kadar alınan ürün miktarına göre fiyatlar değişim gösterse de ilk sipariş ile siparişin büyüklüğü koşulu olmaksızın, indirimler sunulmaya başlamaktadır.

Sizde hemen farmasi yeni üyelik işlemlerine başlayın hemen kazanın.

Farmasi yeni üyelik ile nasıl başlayabilirim?

Farmasi Ailesine katılan yeni bir Danışman olarak, daha deneyimli bir Danışmana bağlı olacaksınız. Sizi Farmasi ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Farmasi Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlarsınız, onların Farmasi’ye kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Farmasi online katalog’a nasıl ulaşabilirim?

Farmasi online kataloğu bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Farmasi yeni üyelik avantajları

farmasi yeni üyelik avantajları
farmasi yeni üyelik avantajları

Eğlenin!

Yeni insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Heyecan verici etkinliklere katılabilirsiniz. Satış veya güzellik konularında tecrübeli olmanız şart değil, yeter ki siz farmasi yeni üyelik avantajlarından yararlanmak isteyin!


Para Kazanın!

Katıldığınız andan itibaren para kazanmaya başlayın. Kataloğu gösterin ve siparişleri toplayın; hemen yarın sizin gibi Danışman olacak arkadaşlarınızı Farmasi’ye davet edin ve onlara Farmasi yeni üyelik avantajları hakkında bilgi verin. Ne kadar kazanacağınıza siz karar verin.

Tanıdığımız insanlara kalitesiz ürünler satamayacağımıza göre bu ürünlerin kalitesinin üst seviyede olması gerekmektedir.

Klasik perakende sektöründe olduğu gibi, farmasi ürünlerini herhangi bir kozmetik dükkanında, eczanede ve herhangi bir süpermarkette bulamazsınız. Dolayısıyla ürünlerini bizim gibi Farmasi’ye üye olmuş güzellik danışmanları aracılığı ile satmakta ve böylece üyelerinin gelirini güvence altına almaktadır. Biz güzellik danışmanlarıda, bu ürünleri çevremizde tanıdığımız kişilere satarak gelir elde etmekteyiz.

Bir satışın sürekliliği ve müşterinin bağımlılığı için en önemli şey kullanılan üründen memnun kalınması ve ürünün kalitesidir. Farmasi ürünleride bu konuda kendini ispatlamış doğal ürünler olduğu için satışı rahatlıkla yapılabilmekte ve ürünü sattığınız insanlar başkalarına da ürünü tavsiye ederek reklam yapmaktadırlar.

Farmasi yeni üyelik hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.