Farmasi üyelik

Farmasi üyelik işlemi çok kolaydır. Sizde Farmasi üye olmak istiyorsanız bu makalemizde çok kolay bir şekilde bu sorunuza çözüm üretebilirsiniz.

Popüler, dayanıklı ve marka bilinirliğine sahip oldukları için Farmasi ürünlerini satmakla ilgilenebilirsiniz. Farmasi mağazalarda satılmadığından, şirket ürünlerini temsil etmek için satış danışmanlarına güvenmektedir. Bir Farmasi satış danışmanı olarak yaptığınız satışların bir yüzdesini kazanacaksınız. Bir danışman olmak ve Farmasi üyelik işlemlerini tamamlamak için mevcut bir danışmanla çalışmanız gerekir.

1. Farmasi üyelik işlemleri için danışmanı kayıt formu ile bulmak

Farmasi üyelik
Farmasi üyelik

Farmasi üyelik için Sitemizin anasayfasında bulunan mavi Farmasi Kayıt Formu’nu bulmalısınız. Bu forma ad, soyad, eposta, telefon bilgilerinizi yazarak farmasi üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Farmasi üyelik işlemlerinden önce yöneticiniz olarak hareket edecek mevcut bir Farmasi danışmanı altında çalışmanız gerekir. Forma yazdığınız telefon numaranız üzerinden Farmasi danışmanlarımız sizi arayacak ve gerekli yönlendirmeyi sağlayacaktır.

Farmasi üyelik hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

2. Farmasi üyelik işlemleri için danışmanı canlı destek ile bulmak

Farmasi üyelik işlemleri
Farmasi üyelik işlemleri

Farmasi üyelik işlemleri için sitemizdeki formu kullanabileceğiniz gibi sitemizin sağ altında bulunan canlı destek penceremizide kullanabilirsiniz. Canlı destek personelimiz farmasi üyelik sorularınız ve işlemleriniz için size canlı olarak hizmet verecektir. İhtiyacınız olan Farmasi danışmanını size yönledirecek ve görüşmenizi sağlayacaktır.

Eğer bir bilgisayara sahip değilseniz Farmasi Üyelik işlemlerini mobil telefonunuz aracılığı ile de yapabilirsiniz.

Farmasi ile kariyerinize başlamak için danışmanınızla görüşün

farmasi üye olmak
farmasi üye olmak

Farmasi üyelik işlemleri için çalışmak istediğiniz danışmanı arayın veya e-posta gönderin. Bir Farmasi danışmanı olarak bağlantı kurmak için onlarla bir toplantı planlayın. Danışman olma konusunda size daha fazla bilgi vermelerini bekleyin. Toplantı sırasında sorabilmeniz için sorularınızın bir listesini getirin. Şahsen görüşme konusunda sorun yaşıyorsanız, telefon veya e-posta yoluyla iletişim kurmaya karar verebilirsiniz. Ancak, sizinle tanışmak için zaman ayıracak biriyle çalışmak en iyisidir. Bu size ihtiyacınız olduğunda destek sunma olasılıklarının daha yüksek olacağını gösterir.

Farmasi üyelik hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Farmasi başlangıç paketinizi satın alın

Mevcut kitler hakkında yöneticiniz olacak danışmanla konuşun. Alternatif olarak, başlangıç kitlerine bakmak için Farmasi web sitesini ziyaret edin. Kitin neler içerdiğini görmek için ayrıntıları dikkatlice okuyun. Ardından, ihtiyaçlarınıza en uygun kiti seçin.

Danışman olarak kariyerinize başlamak için bir başlangıç partisine ev sahipliği yapın

Partiniz için eviniz veya bir arkadaşınızın evi gibi bir konum seçin. Ardından, tüm arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı partiye davet edin. Konukların satın almalarını teşvik edecek iyi vakit geçirmeleri için serinletici içecekler sağlayın. Partinizde, konuklarınıza sattığınız ürünleri gösterin ve neden iyi bir satın alım olduklarını açıklayın. Etkinlikten birkaç gün önce misafirlerden gelip gelmeyeceklerini sorun, böylece kaç kişi bekleyeceğinizi biliyorsunuz. Bir temanız varsa partiniz daha fazla misafir alabilir. Örneğin, Sevgililer Günü veya Şükran Günü gibi bir tatil teması yapın. Sadece satışlara odaklanmayın. Konuklarınızla harika zaman geçirmeleri için oyun oynayın. Bu onların sizden satın almalarını daha rahat hissetmelerini sağlayacaktır. Ayrıca, gelecekteki partilerinize gelmeleri için onları teşvik edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.