Farmasi üyelik şartları neler? 2020 yılı için 2 önemli şart

Farmasi üyelik şartları arasında en önemli şartlardan birisi yaş sınırlaması olup, 18 yaş ve üzeri olmanız gerekmektedir. Bunun dışında yaşadığınız yer ve mezuniyet durumunuz ve çalışma şekliniz hiç sorun olmamaktadır.

farmasi üyelik şartları
farmasi üyelik şartları

Farmasi üyelik şartları arasında sizi zorlayacak başka bir şart bulunmamaktadır. Türkiye’nin her yerinde yapabileceğiniz bu işi demenizi öneririm. Daha önce girişimcilik yapıp ödeme konusunda sorunlu olan arkadaşlarımızda bazı pürüzler çıkabilir. Bazı arkadaşlar aldığı ürünlerin ödemesini yapmayıp, hukuki sıkıntılara neden olmaktadır. Bu arkadaşların tekrar girişimci olmak istemeleri halinde sıkıntı çıkabilir.

Farmasi üyelik şartları hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz

Farmasi üyelik şartları 1 : 18 Yaş ve Üzeri Olmak Gerekiyor

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Farmasi girişimcisi olabilmek için istenen tek şart 18 yaş ve üzeri olmaktır. Henüz yaş kuralına uymuyorsanız aile bireylerinden biri adına (ailenizin bilgisi ve onayı ile) kayıt olabilirsiniz.

farmasi üyelik şartı 18 yaş
farmasi üyelik şartı 18 yaş

Farmasi üyelik şartları 2 : Türkiye’de İkamet Ediyor Olmalısınız

Farmasi üyelik şartı olarak yaş kuralı dışında bir de Türkiye’de yaşıyor olmalısınız. Türkiye’nin neresinde yaşadığınız önemli değildir. İster büyük bir kentten, isterseniz küçük bir köyden bile başvuru yapabilirsiniz.

Bize ulaşan başvuruların bir bölümü Yurt dışından gerçekleşmektedir. Üzülerek belirtmeliyiz ki maalesef yurt dışından gelen başvurulara yardımcı olamıyoruz.

farmasi üyelik şartı
farmasi üyelik şartı

Farmasi Şart Olarak T.C. Kimlik Numaranızı İstemektedir

Farmasi girişimcisi olmak isteyen arkadaşlarımızdan ad, soyad, doğum tarihi, telefon numarası, adres yanı sıra T.C. kimlik numarası istenmektedir. Bu bilgilerin tümü Farmasi üyelik şartı olarak talep edilen zorunlu bilgiler arasında yer almaktadır.

Biz kayıt sayfasında T.C. kimlik numarası istemiyoruz. Çünkü bu sayfalardan sadece ön kayıt işlemi gerçekleştiriyoruz. Buradan gelen kayıt talepleri doğrultusunda kişiye WhatsApp’dan yazarak ya da arayarak ulaşıyor, bilgilerini teyit ediyoruz. Eksik olan T.C. kimlik numarası bilgisini ise bu aşamada istiyoruz.

T.C. Kimlik Numarasını Vermek Güvenlik Riski Oluşturur mu?

Bazı girişimci adayları T.C. kimlik numarası vermeye korkmaktadır. Çoğu zaman bu bilgi istendiği için girişimci olmaktan vazgeçmektedir. Oysaki bundan 5-6 yıl öncesine kadar bırakın T.C. kimlik numarası istemeyi kimlik fotokopisi ve hatta elektrik, su, telefon, doğalgaz gibi faturalardan biri istenmekteydi.

farmasi üyelik şartları neler
farmasi üyelik şartları neler

Şu an sadece T.C. kimlik numarası yeterli olmaktadır. Peki Farmasi T.C. kimlik numarasını neden istiyor? Satın almak istediğiniz Farmasi ürünleri herhangi bir ödeme yapmadan size gönderilmektedir. Siz ödemenizi 15 günlük süreç içinde dilediğiniz ödeme yöntemi ile yapıyorsunuz.

Farmasi üyelik şartları hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz

T.C. Kimlik numaranızı paylaşmanız sizin için herhangi bir risk oluşturmaz.

Farmasi Kayıt Ücreti Var mı?

Şuan için herhangi bir başvuru ücreti bulunmuyor. Farmasi üyelik şartları arasında sizlerden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Sizleri Farmasi üyesi yapmak isteyen ve ücret talep edenlere lütfen itibar etmeyiniz.

Online Başvuru İle 2 Dakikada Farmasi Girişimcisi Ol
Basit bir form doldurarak hemen temsilci oluyorsunuz. Herhangi bir belge ve imza gerekmeyen bu uygulama ile bazı özellikler kısıtlıdır. Sitemizde bulunan üyelik formlarını doldurarak ön kayıt işlemini başlatabilirsiniz. Ön kayıt formunu doldurduktan sonra yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içinde sizinle irtibata geçecektir.

Farmasi üyelik formuna ulaşmak için lütfen tıklayın.

Başvuru İçin İstenen Belgeler
Daha önce kayıt esnasında istenen belgeler endişe ve sıkıntıya neden olması nedeniyle kaldırılmış olup, online başvuru dışında sadece Farmasi girişimci başvuru formunu doldurmak yeterli olmaktadır.

Başvurum Ne Zaman Onaylanır?
Online girişimci başvuruları bilgilerin eksiksiz olması halinde hemen aktif olmaktadır. 

Farmasi üyelik şartlarını taşıyorsanız Farmasi yetkilisi Sizi Arayacak

Doldurmuş olduğunuz Farmasi Girişimci Başvuru Formu sadece sizin temsilci olmak istediğinize dair doldurmuş olduğunuz bir formdur. Formunuz bize ulaştığında farmasi direktörümüz sizi arayacak bilgilerin doğruluğunu teyit edecek ve gerekli bilgileri aldıktan sonra sisteme kaydınızı yapacaktır. Farmasi direktörünüz gün içerisinde sizi arar eğer ki başvurunuz akşam saatlerinde ise rahatsızlık vermemek adına aramayı ertesi gün sabahında yapar.

Makalemizdede belittiğimiz gibi Farmasi üyelik şartları sizi zorlayacak şartlar olmayıp tamamen hızlı bir şekilde satışa başlayabilmenizi sağlayacak şekilde kolaylaştırılmıştır.

Farmasi üyelik şartları hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.