Farmasi üyelik kaydı oluşturmak 2020

2020 Yılı yılı Farmasi üyeli kaydı işlemleri

Farmasi üyelik kaydı oluşturmak için aşağıdaki kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu da size indirimli alışverişin kapılarını açacak! Farmasi kozmetik ürünlerini %50’lere varan indirimlerle almak için hemen üyelik başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Farmasi üyelik kaydı için lütfen tıklayın.

2020 Yılı yılı Farmasi üyeli kaydı işlemleri
2020 Yılı yılı Farmasi üyeli kaydı işlemleri

Ücretsiz Farmasi Temsilcisi Olmak İçin Farmasi üyelik kaydı Formunu Doldurmanız Yeterli

Farmasi temsilcisi olmak ve gelirinizi arttırmak istiyorsanız Farmasi üyelik kaydı oluşturmak için ücretsiz Farmasi üyelik kaydı formunu doldurun. Üyeliğiniz bizim tarafımızdan hızlı bir şekilde aktif edilecektir. Sitemiz üzerinden ücretsiz Farmasi üyeliği yaparak %50’ye varan kâr oranlarıyla sizde kendi işinizin patronu olun. Farmasi üyelik kaydı için lütfen tıklayın.

Farmasi üyelik kaydı oluşturma ücreti nedir?

Farmasi üyelik kaydı oluşturmak ücretsizdir. Yani kayıt olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Farmasi üyelik kaydı oluşturma işlemleri ne kadar sürer?

Farmasi’ye kayıt olmak için farmasi üyelik kaydı oluşturma formunu doldurduğunu zaman, size telefon ile ulaşılacak ve T.C. kimlik numaranız istenecektir. Güvenlik için form üzerinden alınması yasak olan T.C. kimlik numarası, artık telefon yoluyla istenmektedir. Bilgilerin onaylanmasının ardından, temsilci numaranız bir aksilik olmadığı takdirde en geç 1 gün içerisinde oluşturulur ve bu konuda bilgilendirilirsiniz. Farmasi üyeliği hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

Farmasi üyelik kayıt işlemleri
Farmasi üyelik kayıt işlemleri

Farmasi temsilcisi olduktan sonra üyeliğimin düşmemesi için aylık ne kadar satış yapmam gerekir?

Farmasi üyelik kaydı oluşturmak işleminden sonra, doldurmanız gereken herhangi bir satış kotanız bulunmaz. Ancak üyeliğinizin iptal olmaması için 6 ayda 1 sipariş vermeniz gerekir. Bunu sağladığınız sürece üyeliğinizin düşme durumu söz konusu değildir. Ayrıca yeni bir Farmasi üyesi iseniz, Farmasi yeni kayıt başlangıç paketi hakkında bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Farmasi siparişlerinde kargo ücretleri ne kadardır?

110 TL üzeri siparişlerde kargo ücreti yoktur. 110 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti bulunmaktadır. Faturanıza 9,99  TL kargo Sıfırlama ürünü olarak eklenir. Farmasi size 9,99 TL kargo parası yerine hediye bir ürün gönderir.

Farmasi’de yükselebilmek için neler yapmak gerekir?

Farmasi üyelik kaydı oluşturmak işlemlerinden sonra eğer amacınız yükselmek ise, anasayfamızdaki “Kariyer” başlığını incelemenizde fayda var. Yaptığınız satışlar doğrultusunda lider olabilmenizle ilgili ve liderlik statüsündeki seviyeler arası geçişlerle ilgili ayrıntılı bilgilere bu sayfadan detaylı ulaşabilirsiniz.

Farmasi temsilcisi olmak hayatımı değiştirebilir mi?

Farmasi’ye kayıt olmak gerçekten hayatınızı değiştirebilir. Farmasi üyelik kaydı oluşturma işlemleri ile üye olmak demek, çevrenizi genişletmek ve para kazanmak demektir.

Yüksek kar oranları ve teşvik edici yükselme ödülleriyle Farmasi, hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de yön verecektir.

Farmasi ürünleri sağlıklı mıdır?

Kozmetik kimyasal noktalardan destek aldığı için tehlike oluşturmaya müsait bir sektördür. Ancak Farmasi gibi büyük bir firmanın bu konuda en ufak bir hataya sebebiyet vermemek için büyük ar-ge çalışmaları yapıyor olmasının bilinmesi gerekir. Farmasi güzelliğinize değer katarken sağlığınızı ihmal etmez.

Farmasi satış mağazası diye bir şey var mıdır?

Farmasi ürünlerine Farmasi temsilcileri sayesinde ulaşılır. Ayrı olarak Farmasi’nin resmi sitesi üzerinden de satış yapılmaktadır. Ancak bu satışlar da yine Farmasi temsilcileri aracılığı ile sizlere ulaşacaktır.

Farmasi üyelik kaydı oluşturma formu’nu doldurmadan önce biriyle görüşebilmem mümkün mü?

Tabii ki. Canlı destek penceremizden temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca canlı destek penceresine telefon numaranızı vererek sizi aramalarını isteyebilirsiniz. Böylece aklına takılan soruları çabucak sorup, zaman kaybetmezsin.

Farmasi kampanyalarından nasıl haberdar olunur?

Farmasi katalogları tüm fırsatlardan haberdar olmanız için güzel bir rehber. Bu katalogları online olarak Farmasi resmi web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Öte yandan temsilciler bu kataloglara online erişime göre daha erken ulaşırlar. Daha da önemlisi eğer ürünleri yakından takip etmek istiyorsanız, Farmasi kataloglarını beklemeyin. Yapacağınız en güzel şey Farmasi’nin sosyal medya medya hesaplarını takip etmek olacak. Hatta bazen Farmasi liderleri ya da Farmasi temsilcileri sosyal medya sayfalarında yeni veya fırsat ürünlerini çok hızlı takipçilerine aktarabilmekteler. Ancak bu fırsatları yakalasanız da en karlı durum Farmasi temsilcisi olduğunuzda gerçekleşecek. Bunun için de Farmasi üyelik kaydı Formu‘nu doldurmanız gerekecek.

Annemi Farmasi’ye nasıl üye yapabilirim?

Eğer anneniz Farmasi avantajlarını ve ayrıcalıklarını biliyor ve üye olmak istiyorsa üyelik işlemlerini onun yerine yaparak güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bunun için farmasi üyelik kaydı oluşturmak formu sayfasında annenizin bilgileri ile başvuru yapabilirsiniz.

Farmasi üye kaydı
Farmasi üye kaydı

Farmasi üye kaydı yaptıkdan sonra her yerden üye yapabilir miyim?
Evet. Türkiye’nin her yerinden farmasi üye kaydı yapabilirsiniz.

Yurtdışından  Farmasi’ye üye ekleyebiliyor muyum?
Hayır. Sadece Türkiye içinden farmasi üye kaydı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.