Farmasi üyelik avantajları

Farmasi üyelik avantajları ile diğer firmaların bir adım önünde olacaksınız. Farmasi üyelik avantajları sayesinde gelirinize gelir katacak, hem siz hem de ekibinizdekiler çok mutlu olacaklar.

Farmasi üyelik avantajları 12 önemli avantaj

1. AVANTAJ : Formu doldur, satışa başla

Farmasi üyelik avantajları saymakla bitmez. Farmasi’de satış yapmak çok kolaydır. Sitemizdeki formu doldurarak 1. farmasi üyelik avantajından faydalanabilirsin. Farmasi yetkilisi arkadaşlarımız en kısa sürede seni arayıp bilgilendirecekler.

farmasi üyelik avantajları
farmasi üyelik avantajları

2. AVANTAJ : İndirimlerden faydalan

Farmasi üyelik avantajlarından biride indirimlerdir. Farmasi ürünlerinde %20 ile %40 arasında satıcı indirimleri bulunur. Bu tutar sizin kazanç hanenize yazılır. Bizce Farmasi üyelik avantajları arasında ön önemli avantaj bu. Sizde hemen satıcı olun ve indirimlerden faydalanın. Farmasi ürünlerini farmasi katalog fiyatı üzerinden satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Farmasi üyelik avantajları hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

3. AVANTAJ : Ekip kur, para kazan

Sizde ekip kurarak Farmasi ürünlerini satabilir, hem ürünlerden hem de ekip cirosundan para kazanabilirsiniz. Ekip kurarak 8.000 TL ciroda NET ………………. TL para kazanırsınız 12.000 TL ciroda NET ………………. TL para kazanırsınız. ………… TL ciroda NET 2.562 TL para kazanırsınız. Net rakamlar ekibinizin yapısına göre değişiklik gösterebilir.

4. AVANTAJ : Resmi şirket kurabilirsiniz

Farmasi ürünlerinizi resmi şirketiniz üzerinden satabilirsiniz. Bu durumda sizden kesilen kdv ve stopaj değerleri geri iade edilir. Ayrıca çalışanlarınızı da gider olarak gösterebilirsiniz.

5. AVANTAJ : Farmasi ödülleri

Farmasi üyelik avantajları içerisinde sizi en çok heyecanlandıracak şey Farmasi ödülleri olacaktır. Farmasi başarılı çalışanlarını sadece hediye ve primlerle teşvik etmekle kalmıyor .Onsekizbin puan alıp %21 seviyesine gelen herkes seviyesini 5 ay koruyup direktör unvanı alıyor. Direktör unvanını  koruyan  başarılı  farmasi üyeleri   Farmasi 5000 TL para ödülü ile ödüllendiriyor.

farmasi üyelik avantajları 2020
farmasi üyelik avantajları 2020

6. AVANTAJ : Patron sensin

En önemli Farmasi üyelik avantajları

Kendi zaman dilimine göre çalışabilirsin. Bu sayede dünyanın herhangi bir yerinden işinize başlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendi işinizin patronu olarak istediğiniz saatlerde çalışabilirsiniz.

Farmasi üyelik avantajı olarak serbest çalışma saatleri öne çıkan bir unsurdur.

7. AVANTAJ : Farmasi ile çalışmak eğlencelidir.

Her gün yeni insanlarla etkileşime girecek, yeni insanlarla tanışacak, yeni arkadaşlar edinecek ve yolculuğunuzun tadını çıkaracaksınız. Kendinizi gerçekten adarsanız ve daha akıllı çalışırsanız, Farmasi ile dünyayı ücretsiz olarak gezme fırsatı da elde edersiniz. Ayrıca güzellik etkinliklerine ve diğer heyecan verici etkinliklere katılacaksınız.

Farmasi üyelik avantajları hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

8. AVANTAJ : Sınırsız ve ömür boyu gelir

Gelirinizi sınırsızdır. ve yaşam süresi tutku ve çabalarınıza bağlıdır. Siz çalışmak istedikçe Farmasi satışlarından para kazanabilirsiniz. Farmasi üyelik avantajları ile keyfinize bakarsınız.

farmasi üyelik avantajları sınırsız gelir
farmasi üyelik avantajları sınırsız gelir

9. AVANTAJ : Eve teslimat

Ürünleri evinize teslim edilmek üzere çevrimiçi sipariş edebilirsiniz! Kredi / Banka Kartı ile çevrimiçi ödeme yapabilir veya Teslimatta Nakit ödeme yapabilirsiniz.

10. AVANTAJ : Sadece sizden alabilirler

Tüm farmasi ürünleri ve doğaları gereği bitkiseldir, bu nedenle bunlar insan vücuduna zararsızdır ve kullanım için elverişlidir – Farmasi’nin benzersiz bir pazarlama sistemi vardır ve ürünleri yalnızca danışmanlarından satın alınabilir ve bunlar açık pazarda mevcut değildir.

11. AVANTAJ : Deneyim gerekmez

Farmasi’ye katılmak için bir deneyim gerekli değildir. Üye veya danışman olduğunuzda, Farmasi’nin fırsatlarını başkalarıyla paylaştığınızda hediyeler alırsınız. Ayrıca ekibinizide işe almaya başlayabilirsiniz.

12 AVANTAJ : Üyelik ücreti yok

Üye olmak için büyük miktarda yatırım yapmanıza gerek yok. Ücretsiz katılın. Üye olun ve çok para kazanın. Yapmanız gereken tek yatırım Farmasi ürün katalogları ile kendi işinizi kurmak ve kazanmak isteyen arkadaşlarınız, akrabalarınız ve iş arkadaşlarınız arasında dağıtmaktır.

farmasi üyelik avantajları ücretsiz kayıt
farmasi üyelik avantajları ücretsiz kayıt

Peki Farmasi Üyelik Avantajları ndan Faydalanmak ve Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım

Yapmanız gereken çok basit hemen farmasi üyelik formunu doldurun veya sağ altta bulunan canlı destek penceresinden canlı destek alın.

Canlı destek personelimize Farmasi üyelik avantajları hakkında aklınıza gelen her soruyu sorabilirsiniz.

Bağımsız bir kadın dünyayı fethedebilir. Bağımsızlık, kadınların peşinde olduğu o nihai neşeyi verir. Kendi paranızı kazanmak ve hayatınızı ve diğerlerini desteklemek, sahip olabileceğiniz en iyi duygudur. Türkiye’de şu anda birçok kadın çalışıyor; kendilerini her geçen gün geliştiriyorlar ve kendilerine daha çok güveniyorlar. Ancak birkısmı mali bakımdan hâlâ bağımsız değil, ya babaları ya da kocaları onları destekliyor. Anne olmanın tam zamanlı bir çalışma olduğunu biliyorsunuz. Belki daha önce bir ofis kadınıydınız, ancak bebek sahibi olduktan sonra bebeğinizi büyütmek için uzun günler evde kalmanız gerekir. Ve bu süre içinde gelir kaynaklarınız sınırlanır ve partneriniz daha fazla mali baskı hisseder. Ve bu tür bir durum ailede pek çok istenmeyen yanlış anlaşılmayı beraberinde getirir.

Çok yaygın bir senaryo daha var ve bu da kızların eğitimlerini desteklemek için yeterli parayı alamaması. Biraz para kazanmak ve eğitime devam etmek için yarı zamanlı öğretim ve diğer Komisyon bazlı işler yapıyorlar. Yarı zamanlı Komisyon bazlı işler yapmak için, kendi çalışmalarını yapmak için yeterli zaman alamıyorlar!

DİKKAT : Zamandan tasarruf etmek ve evde güzelliğinizi geliştirmek için Farmasi üyelik şartlarını hemen öğrenin.

Ev hanımı veya üniversite öğrencisiyseniz, burada çok fazla zaman kaybetmeden heyecan verici bir teklif alabilirsiniz. Kendi zamanınızı ayırabilir, ailenize ve çocuklarınıza zaman ayırabilir, ders çalışabilir ve bizimle para kazanabilirsiniz. Ve işte Farmasi üyelik avantajları.

Şaşırtıcı güzellik ürünleri nedeniyle Türkiye’de tanınmış bir markadır. Her yıl birçok kadın, aile zamanlarından ödün vermeden istikrarlı bir kariyer yapmak için Farmasi üyelik avantajları ndan yararlanıyor.

Bize katılmadan önce, elde edeceğiniz faydaları bilin –

– İş baskısı yok

– Sabit program yok

– Hedef yok

– Kendi pazarlama stratejinize sahip olabilirsiniz

– Evden kolay çalışma

Genel olarak iki çalışma modumuz var, biri Farmasi ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz, ikincisi ise başkalarını Farmasi’ye katılmaya davet etmenizdir. Ekibiniz ne kadar büyük ve güçlü olursa, kazanabileceğiniz para o kadar büyük olur. Çalışan bir kadınsanız ve biraz zamanınız varsa ve biraz para kazanmak istiyorsanız, siz de bize katılabilirsiniz. Burada iş miktarınızı sabitleyebilir ve kazanabilirsiniz. Bu harika değil mi? Size uygun şekilde çalışmak, bir kadının sahip olabileceği en iyi şeydir. Ve Farmasi ile bu fırsatı yakalayacaksınız.

Farmasi üyelik avantajları hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.