Farmasi üyeliği için 3 ipucu. Farmasi üyeliği nedir? Üyelik Şartları nelerdir?

Kazancınız artırmak için sizde Farmasi Üyeliği hakkında bilgi almak istiyorsanız size 3 ipucu hazırladık. Özellikle ev hanımlarının serbest çalışma şekliyle kazanç sağlamak için ilk tercihi olan doğrudan satış sistemi aynı şekilde öğrenci ve çalışanlar içinde ek gelir imkanı anlamına gelmektedir. Farmasi temsilcisi olmayı düşünenlerin en çok merak ettiği hususlardan biri temsilci olmak için ücret ödeniyor mu? sorusudur. Türkiye’de yerli ve yabancı pek çok marka hizmet vermekte olup, her birinin farklı uygulamaları bulunmaktadır. Bu yazımızda Farmasi üyeliği için 3 ipucu ile sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Farmasi üyeliği için ücret alınıyor mu?

Farmasi üyeliği için ücret alınıyor mu?
Farmasi üyeliği için ücret alınıyor mu?

Farmasi temsilcisi olmak isteyenlerden hiç bir ücret alınmadığını belirtmek istiyoruz. İlerleyen süreçlerde de Farmasi’nin bir ücret talep edeceğini düşünmüyoruz.

Farmasi üyeliği nedir?

FARMASİ’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur.

Farmasi üyeliği sayesinde hem kendiniz hem de sizin yaptığınız farmasi üyelerinin satışlarından kazanç sağlarsınız.

Farmasi üyeliği nedir?
Farmasi üyeliği nedir?


Kimler Farmasi üyeliği yapabilir?

Farmasi üyeliği, Türkiye’nin en büyük kozmetik markası Farmasi üyeliği yaparak her ürün satışından kazanç elde edebilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş kadın erkek farketmeksizin üyelik formu doldurarak üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Siz de Farmasi üyeliği yaparak birçok hediye ve kazanç elde edebilirsiniz.

Farmasi üye olmak için web sitemizdeki ücretsiz farmasi üyeliği formunu doldurarak temsilcilerimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.


Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

Bazı art niyetli takım öncüsü arkadaşlar kendi menfaatleri için temsilcileri korkutmakta ve yanlış yönlendirmektedir. Temsilci olmanız size her ay sipariş verme yada belirli bir miktarda sipariş verme zorunlulu getirmez. Farmasi de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Farmasiye kayıt olduğunuz 6 ay boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz otomatik olarak düşer.

Farmasi üyeliğinin avantajları nelerdir? 

  • Kişisel ihtiyaçlarınızı %30 indirimle satın alabilirsiniz.
  • Farmasi üyeliği ile indirimli ve kampanyalı ürünlerden faydalanırsınız.
  • Yapmış olduğunuz satışlardan %30 kar elde edebilirsiniz.
  • Yapmış olduğunuz satışlardan hediyeler kazanırsınız.
  • Etrafınızdaki arkadaşlarınızı, akrabalarınızı üye yapabilir, yapmış olduğunuz üyelerin  grup satışlarından  %3 den başlayan ve %22 varan primlere ulaşabilirsiniz. Farmaside çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz ve güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.
Farmasi üyeliğinin avantajları nelerdir?
Farmasi üyeliğinin avantajları nelerdir?

Farmasi üyeliği şartları

Farmasiye üye olduysanız aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir.

Daha önceden kayıt olduysanız ve 6 ay sipariş vermediğiniz için kaydınız dondurulduğu ise 130 tl puan sipariş verildiğinde kayıt tekrar aktif hale gelecektir.

Kaydolduysanız ve hiç aktif olmadıysanız hangi ayda aktif satış yapmaya başlarsanız o aydan itibaren haklarınız geçerli olacaktır.

Fazla kayıtlarınız bir sonraki aya aktarılmaz.

Farmasi üyeliği silme

Üyelikten çıkmak için 6 ay bekleyebilirsiniz. 6 ay satış yapmayan farmasi üyeleri otomatik olarak farmasi üyeliği nden çıkarılır.

Ancak 6 ay beklemeniz gerekmemektedir. Farmasi üyeliği iptali için farmasiint e ait olan bilgi@farmasiint.com adresine üyelik iptali içim mail gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mail’e istinaden Farmasi üyeliği masası görevlileri tarafından aranacaksınız ve farmasi üyeliği silme işleminiz gerçekleşecektir.

Sipariş Vermemeniz Halinde Üyelik Ücreti Ödemezsiniz

Denemek amaçlı farmasi üyesi oldunuz ama işler umduğunuz gitmedi ve hiç sipariş girişi yapmadınız. 6 ay boyunca hiç sipariş girmemeniz halinde sistem sizi otomatik olarak iptal etmektedir. Bu tüm girişimciler için geçerli olup, yeni, eski ayrım yapmadan 6 ay sipariş vermediğinizde iptal edilir.

Siz hiç sipariş vermediğiniz için farmasi üyeliği ücreti ödemeniz gerekmez.

Yani sonradan herhangi bir borç çıkmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kimler Farmasi üyeliği yapabilir? 18 yaşını doldurmuş bay-bayan TC vatandaşı herkes avona üye olabilir.
  • Farmasi üyeliği ücretsiz mi? Evet farmasi üyeliği ücretsizdir.
  • Farmasi’de sipariş verme zorunluluğu var mı? Hayır, her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur.
  • Farmasi üyeliğinden istediğimiz zaman çıkabilir miyiz? Evet istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Ayrıca 6 ay sipariş vermezseniz kaydınız sistemden silinir.
  • Farmasi ücretsiz üyeliği için ne yapmalıyım? Farmasi ücretsiz üyeliği için web sitemizde kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ekibi tarafından iletişime geçen temsilcimiz sizi yönlendirecektir.

Farmasi üyeliği ile satış yapmak

Farmasi üyeliği için öncelikle Farmasi üyeliği tamamen ücretsiz olduğunu hatırlatmak isteriz. Her ay sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı almak için bile Farmasi üyesi olabilirsiniz. Hiçbir koşul ön ödeme veya kredi kartı bilgileri vermeksizin Farmasi ailesine katılabilirsiniz. Tek şart 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerektirir. Bunun nedeni ise sipariş verdiğinizde adınıza fatura düzenlenebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereği 18 yaşından büyük bir birey olunmalıdır. Farmasi üye olmak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Farmasi satış temsilcisi olmak için lütfen hemen formu doldurun!

Farmasi üyelik formuna ulaşmak için tıklayın.

Yasal işlemler gerçekleştiği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin her türlü yasasına uyulduğu için gönül ferahlığıyla Farmasi üyeliğinde TC kimlik bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Farmasi ücretsiz kayıt olmak için temsilci kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ekibimizden bir temsilci sizinle iletişime geçecektir.

Farmasi Ekip Kurma

Bir çok insanın Farmasi ile tanışması genelde bir ürününü kullanmakla başlar. Sonrasında tutkunu olduğu bu markanın aslında insanlar için çok güzel bir kazanç kaynağı olduğunu öğrenir ve denemeye karar verir. 3 Ay gibi kısa bir süre içerisinde gördüğü benzersiz kazanç ve hediye fırsatları ile işini sım sıkı sarılır ve hayata bakış açısı değişir. İlk etapta amatörce başladığı işini geliştirme planları yaparken aynı zamanda daha fazla kazanmanın yollarını aramaktır. Bu arayış insanları direktör olmaya yönlendirmektedir. Farmasi direktörü olduğunda yeni kazanç yolları açılmaktadır.

Farmasi Ekip Kurma
Farmasi Ekip Kurma

Girişimci / Müdür / Direktör

Farmasi üyesi olduğunuzda ilk seviyeniz Girişimci olacaktır. Bulduğunuz temsilci sayısı arttıkça sırayla Müdür direktör, Altın direktör, Platin direktör … olacak kazancınız hayal edilmeyecek düzeyde artacaktır. Yukarıda belirtilen seviyeler ve gerekli olan aktif üye sayısı hakkında bilgiye canlı destek penceremizden ulaşabilirsiniz. Farmasi prim sistemi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Ekibinize Farmasi Üyesi Bulmak Oldukça Kolaydır

Farmasi’yi ve kazanç fırsatlarını bilen, bu işi yapmak için hevesli insanlara ulaşmalısınız. Bunun için en kolay yol İnternet olacaktır. İlk etapta sosyal medya araçları ile başlayabilirsiniz. Farmasi üzerine kuracağınız bir facebook sayfası bu iş ile ilgilenen insanları sayfanıza çekmenizi sağlayacaktır. Yani siz kimsenin ayağına gitmeden onlar size gelecektir. 

İlk siparişimi ne zaman verebilirim?

Farmasiye üye olduktan hemen sonra siparişinizi verebilirsiniz. Üye olup 2 ay sipariş vermez iseniz üyelik askıya alınır.

1 defa sipariş verirseniz 6 ay sipariş verilmezse üyelik tekrar askıya alınır.

Farmasi Siparişim elime ne zaman ulaşır ?

Siparişiniz, sipariş verildiği gün ile birlikte 3 gün içerisinde kargoya verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.