Farmasi girişimci girişi nasıl yapılır? 2020 yılı için 2 giriş yöntemi

Farmasi girişimci girişi nasıl yapılır? 2020 yılı için size önemli ipuçlarını bu yazımızda vereceğiz. Farmasi üyesi (girişimcisi) olduğunuzda sipariş girişi, takibi, kargo, ödeme gibi ihtiyacımız olan birçok işlemi Farmasi resmi İnternet sitesi farmasiint.com üzerinden çevrimiçi gerçekleştireceğiz. Farmasi girişimci girişi kullandığınız cihaza göre (bilgisayar ya da telefon) farklılık gösterebilir. Yazının devamında bilgisayar, telefon ve facebook ile Farmasi girişimci girişi detaylarını bulacaksınız. Aşağıda yer alan listeden size en uygun seçeneğe tıklayabilirsiniz.

Giriş Yapabilmek İçin Gerekenler

İlk olarak temsilci girişi yapabilmek için neler gerekiyor. Farmasi girişimci girişi yapabilmek için öncelikle TC kimlik no ve Farmasi girişimci girişi şifresi gibi bize özel bilgilere ihtiyacımız olacaktır. Farmasi girişimci başvurunuz onaylandığında telefonunuza kısa mesajla gönderilir. Şimdi bu iki bilginin de hazır olduğunu düşünerek anlatıma devam ediyoruz.

Telefondan Farmasi Temsilci Girişi

Akıllı telefonlar günümüzde sadece konuşma ve mesajlaşma ile sınırlı kalmadan İnternet ile ilgili işlerimizi de kolaylaştırıyor. Farmasi girişimci girişi yapmak için İnternet bağlantısı bulunan telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu nedenle ilk olarak telefonla Farmasi girişimci girişinin nasıl yapılacağını aktaracağım.

1 – Farmasi Girişimci Sitesine Gidiyoruz

Evet, değerli girişimciler yazının giriş kısmında da belirttiğimiz gibi girişimci işlemlerini yalnızca Farmasi resmi İnternet sitesinden yapacağız. Bunun için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

https://www.farmasiint.com/girisimci-girisi

farmasi girişimci girişi
farmasi girişimci girişi

2 – Giriş Yap Butonuna Tıklayınız

Evet, arkadaşlar yukarıdaki bağlantıya akıllı telefon kullanarak tıkladığınızda yukarıdaki görüntüye benzer bir ekran ile karşılaşırsınız. Ben görselin gereksiz kısımlarını kestiğim için sadece üst kısmını görüyorsunuz. Burada yapmamız gereken Giriş Yap butonuna tıklamak olacaktır.

Telefonu Yatay Kullanırsanız Görüntü Farklı Olabilir! Yukarıda yer alan görüntü telefonu dikey kullanan kullanıcılar içindir. Siz daha geniş ekran olması için telefonu yatay konumda kullanıyor olabilirsiniz. Bu durumda sizde ortaya çıkacak site görüntüsü farklı olabilir. Ekranı yatay olarak kullananlar sağ üst köşede yer alan GİRİŞİMCİ GİRİŞİ butonuna tıklamanız gerekir.,

Bilgisayardan Farmasi Girişimci Girişi

Akıllı telefonların yayılması ile birlikte kullanımı hızla azalan bilgisayarlar ile Farmasi girişimci girişi yapmak içinde benzer yöntemleri uygulayacağız. İlk olarak yine aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak Farmasi resmi internet sitesine gidiyoruz. Bu bağlantıya tıkladığınızda direkt olarak giriş sayfasına yönlenmiş olacaksınız. Temsilci Girişi vs butona tıklamanız gerekmez. 

https://www.farmasiint.com/girisimci-girisi

farmasi girişimci girişi bilgisayar
farmasi girişimci girişi bilgisayar

Evet, arkadaşlar yukarıdaki işlemleri tekrarlamaya gerek yoktur. Telefonda olduğu gibi aynı aşamaları takip ederek giriş yapabilirsiniz.

Farmasi Girişimci Girişi Şifremi Unuttum! Ne Yapmalıyım?

Eğer şifrenizi unuttuysanız ve telefon numaranız da değiştiyse müşteri hizmetlerini arayarak telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz. Hesabınız askıda ise; Askı GSM Değiştir butonundan telefon numaranızı müşteri hizmetlerine ulaşmadan da değiştirme imkanınız bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.