DANIŞMAN OLMANIN FAYDALARI

Farmasinin Büyülü Dünyasına Hoşgeldiniz…

Farmasi Sizlere Kendi İşinizi Kurma Fırsatı Veriyor

Farmasi Kozmetik Dünyasında Yerinizi Alın Sizde Kazanın Ve Çevrenizdekilere Kazandırın

FARMASİ DANIŞMANLARINA SIFIR RiSK MiNiMUM SERMAYE VE SINIRSIZ KAZANÇ SİSTEMİYLE GELECEĞİNİZİ GARANTİ ALTINA ALMA İMKANI SUNUYOR

Farmasi  Çalışanlarına Kazanç Kariyer Tatil  SGK Emeklilik İşinizi Miras Birakabileceğiniz, Çalışma Saatlerini Kendiniz Belirleyerek Sizlere Sınırsız Kazanç ve İş İmkanı Sunuyor. 

Ev hanımları,emekliler,öğretmenler,hemşireler, doktorlar,mühendisler,kuaförler,maaşlı çalışanlar,asgari ücretliler Farmasinin 7 den 77 ye herkese hitap eden kazanç planı…

1.  Farmasi Üyesi olup ürünlerinizi direk fabrika fiyatına %30 indirimli alabilirsiniz.Ayrıca kat kat kazan ve hoş geldiniz programlarından faydalanarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

2. Farmasi Danışmanı oldunuz 1. maddedeki kazancı elde edebilir hem de çevrenize satış yaparak % 30 satış karı elde edebilir. Birbirinden güzel hediyeler kazanıp, kişisel satışlarınınızdan da prim kazanabilirsiniz.

3.Farmasi Temsilcisi oldunuz ilk iki maddedeki kazançları elde edebilir hem de yeni üyeler bularak üyelerinizde üye yaparak  % 3 ile % 22 arası değişen oranlarda performans primi alabilirsiniz.

Farmaside karar sizin, ister kendi ürünlerinizi indirimli alın ister satış yapıp sıcak para ve hediyeler kazanın isterseniz kendi işinizin patronu olun. Zorlama yok! Baskı yok! Bu işte patron sizsiniz. Yapamam diye düşünmeyin. Bu işe bir çok kişi çok kısıtlı imkanlarla başlıyor. Üstelik maddi anlamda yaşayabileceğiniz hiç bir kaybınız yok. Detaylı bilgiyi Farmasi danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Mutluluğunuzu taçlandıracak Fırsatlar Farmaside sizleri bekliyor. 

Farmasi Temsilcisi olup hemen kazanmaya başlayın.

Farmaside Sınırsız Kazanç Sizleri Bekliyor. 

Farmasiye katılın  rüyalarınız gerçek olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.